معرفی شرکت پیشگام فناوران آرکا

شرکت " پیشگام فناوران آرکا " از سال 1388 فعالیت خود را در سه حوزه ذیل آغاز نمود:

1- ارائه خدمات نمونه سازی سریع و چاپ سه بعدی
2- ارائه خدمات طراحی محصول
3- فروش دستگاه های پرینت سه بعدی و مواد مصرفی این دستگاه ها

1- ارائه خدمات نمونه سازی سریع و چاپ سه بعدیشرکت " پیشگام فناوران آرکا " با در اختیار داشتن انواع دستگاه های نمونه سازی سریع و پرینترهای 3 بعدی صنعتی (Objet, SLS ، Dimension ، TierTime ، Zbot و UP ) ارائه دهنده خدمات نمونه سازی سریع با قابليت ها و مشخصات ذیل می باشد :

دقت ابعادی از 0.05 ± تا 0.2 ± ( و ضخامت لایه 16 میکرون تا 0.4 میلیمتر ) با توجه به دستگاه انتخاب شده جنس قطعات تولید شده از پلاستیک های ABS ، PLA ، رزین فوتوپلیمر با خواص پلاستیک ABS و یا پلی آمید22 می باشد .
داراي مشخصه هاي مکانيکي ، شيميايي و تحمل بار حرارتي بسيار مطلوب قابليت توليد يکپارچه مجموعه ها و قطعات درگير با قابليت عملکرد قابليت ساخت قطعات بزرگ تا ابعاد حدود 1.5 متر

قابلیت ساخت قطعات آب بند و مقاوم در برابر نفوذ مایعات

مشخصه بارز این شرکت در خدمات ارائه شده عبارت است از :

رعایت اصول مهندسی

استفاده از پرینترهای صنعتی منحصر به فرد

ارائه خدمات باکیفیت با مناسبترین قیمت ها

2- ارائه خدمات طراحی محصولشرکت " پیشگام فناوران آرکا" ارائه دهنده خدمات طراحی مدل سه بعدی و نقشه های دوبعدی قطعات و مجموعه ها بر اساس ایده ها ، نمونه ها و خواسته های ارائه شده توسط مشتریان می باشد .
طراحی سه بعدی قطعات و مجموعه ها در این شرکت به کمک انواع نرم افزار های رایج 3D Modeling از قبیل CATIA و SolidWorks صورت می گیرد .


3- فروش پرینتر سه بعدی و مواد مصرفیشــرکــت " پیشگام فناوران آرکا " به عنـوان نماینده رسمـی فــروش و خـدمـات پـس از فـروش شـرکـت هـای“ Beijing TierTime Technology Inc. ” و “ Guangzhou WangNeng Product Design Co. Ltd “ در ایران اقدام به فروش، نصب، راه اندازی، آموزش و ارائه خدمات پس از فروش انواع دستگاه های چاپگر سه بعدی یا نمونه سازی سریع تولید این شرکت ها می نماید.
انواع متنوع دستگاه های نمونه سازی ارائه شده توسط شرکت " پیشگام فناوران آرکا" در دو رده صنعتی و نیمه صنعتی بوده لذا مشتریان با توجه به نیازمندی خود و مشاوره ارائه شده توسط این شرکت امکان انتخاب و خریداری مناسب ترین گزینه را دارا می باشند.
همچنین انواع متنوع مواد مصرفی در پرینترهای سه بعدی با بهترین کیفیت توسط این شرکت تأمین و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.
مشتریان ما :

شرکت " پیشگام فناوران آرکا " مفتخر است که در حوزه پرینت سه بعدی بیشترین سهم بازار را چه از نظر تعداد مشتری و چه از نظر میزان سفارش به خود اختصاص داده است. برخی از مشهور ترین شرکتها و سازمان هایی که مشتری خدمات این شرکت می باشند عبارتند از :

1- شرکت گیتی پسند اصفهان
2- شرکت صا ایران
3- شرکت الکترواپتیک اصفهان
4- هسا (صنایع هلیکوپتر سازی)
5- سازمان صنایع دفاع
6- ایران خودرو
7- مرکز تحقیقات سایپا
8- ایران خودرو دیزل
9- اپکو (تامین قطعات ایران خودرو دیزل)
10- مهرکام پارس
11- شتابکار
12- شهاب شمس
13- اتحاد موتور
14- مگاموتور
15- برنز
16- بهمن موتور
17- توربو کمپرسور البرز
18- سازه پویش
19- صنایع حدید
20- بهریز پمپ سامان
21- پمپ های صنعتی
22- موتوژن
23- ماموت
24- مهرام
25- دنت
26- صنایع پوشاک هاکوپیان
27- نیک کالا
28- بوتان
29- دمنده
30- هود کن
31- لوازم خانگی پارس
32- بلور نوری تازه

همچنین برخی از مشهور ترین شرکتها و سازمان هایی که مشتری خرید پرینتر سه بعدی از این شرکت بوده اند عبارتند از :

1- شرکت پمپ های صنعتی
2- هسا (صنایع هلیکوپتر سازی)
3- سهند انرژی
4- سپهران پلیمر
5- صنایع حدید
6- شرکت گیتی پسند اصفهان
7- شرکت بهین پژوهش
8- شرکت ناب
9- شرکت مکاترونیک

و ده ها شرکت و کارگاه خصوصی که به منظور ارائه خدمات و یا جهت ساخت نمونه محصولات جدید خود از پرینترهای این شرکت خریداری نموده اند.